Publikacije

Impresum

Dalibor Tomić

Izvršni direktor

Vesna Šofranac

Glavni i odgovorni urednik

Goran Popović

Zamjenik glavnog i odgovornog urednika

Politika:

politika@dnovine.me

Kultura:

Jelena Boljević

kultura@dnovine.me

Ekonomija:

ekonomija@dnovine.me

Svijet:

Nikola Mijušković

svijet@dnovine.me

Hronika:

Nataša Pajović

hronika@dnovine.me

Zabava:

Filip Jovović

zabava@dnovine.me

Društvo:

Bojana Pejović

drustvo@dnovine.me

Sport:

Kosta Bošković

sport@dnovine.me

Crna Gora:

Ivanka Rastoder

crnagora@dnovine.me

Foto:

Dejan Lopićić

foto@dnovine.me

Kontakt

Prvi broj izašao 10. oktobra 2011

020/251-570 redakcija@dnovine.me Ul. 19. decembar br. 5, Južna tribina stadiona pod Goricom, Podgorica

POŠALJITE NAM PORUKU